Ako vložiť peniaze - Zarobte peniaze za 24 hodín
More information
Ako vložiť peniaze cez kreditnú/debetnú kartu Ako vložiť peniaze bankovým prevodom Skrill Neteller Ukash
 

Ako vložiť peniaze cez kreditnú/debetnú kartu Ako vložiť peniaze cez kreditnú/debetnú kartu  Odporúčaná metóda vkladu

Kreditná alebo debetná karta je jednoduchý spôsob ako vložiť peniaze a požiadavka je spracovaná okamžite

Ak chcete vložiť peniaze prostredníctvom karty, karta musí mať povolené online transakčné možnosti. Niektoré karty majú prednastavené vypnutie online transakcií, a tak odporúčam spýtať sa banky, či môžete použiť kartu na platenie cez internet. Ak ste skúsili vykonať vklad kartou a neuspeli ste, kontaktujte banku. Niektoré banky aktivujú túto službu na požiadavku, iné vás to nechaju urobiť samých cez internet banking.

Ak naozaj nemôžete použiť svoju kartu online alebo odmietate poskytovať detaily karty cez internet, môžete použiť jednu z nasledujúcich možností.

Ako vložiť peniaze bankovým prevodom Ako vložiť peniaze bankovým prevodom  Odporúčaná metóda vkladu

Všetci brokeri ponúkajú možnosť vkladať bankovým prevodom. Pravidlom sú dve možnosti - účet brokerovej banky bude buď vo vašej krajine alebo v zahraničí. Možnosti bankového prevodu sú často zhrnuté brokermi nasledovne: "bankový prevod" a "rýchly bankový prevod". Keď vidíte možnosť "rýchleho bankového prevodu", využite ju, pretože to znamená, že majú lokálne bankové účty vo väčšine krajín po celom svete - je to jednoduchšie a lacnejšie

Ak má broker iba zahraničný bankový účet, budete musieť poslať medzinárodný bankový prevod, kde je obyčajne zahrnutý aj poplatok a môže to trvať aj niekoľko dní. V takom prípade je lepšie využiť vklad kreditnou kartou. Avšak pokiaľ chcete naozaj peniaze poslať bankovým prevodom, môžete to spraviť internet bankingom alebo v najbližšej pobočke vašej banky.

Skrill Ako vložiť peniaze cez Skrill

Skrill Moneybookers je internetová peňaženka veľmi podobná službe PayPal. Môžete ju použiť na to, aby ste sa dostali k svojim peniazom kdekoľvek na svete. Funguje veľmi jednoducho - na Skrill účet si môžete vložiť vklad bankovým transferom. Keď vám peniaze na Skrill účet prídu, jednoducho vykonáte vklad zaplatením online alebo cez "poslať peniaze jednotlivcovi". Nepotrebujete na to kreditnú/debetnú kartu a vaše platby sú vždy spracované okamžite.

Pozrite si tento návod na ako vytvoriť účet v Skrill a ako vykonať vklad

Neteller Ako vložiť peniaze cez Neteller

Neteller je internetová peňaženka, ktorá vám umožňuje platiť okamžite a bezpečne online. Funguje ako PayPal a Skrill (na vklad môžete použiť Skrill alebo Neteller, PayPal nie je podporovaný). Neteller, ktorý vznikol v 1999 je držiteľom bankovej licencie. V Netteler si môžete založiť účet zadarmo a bez poplatkov.

Pozrite si tento návod na ako vytvoriť účet v Neteller a ako vykonať vklad

Ukash Ako vložiť peniaze cez Ukash

Ukash je systém predplatených kupónov. Ak preferujete platenie v hotovosti pred kreditnou kartou, môžete vkladať cez Ukash. Je to jednoduché. Vo väčšine krajín sa kupóny predávajú v potravinách, novinových stánkoch a benzínových pumpách.

Skúste navštíviť stránku Ukash a nájdite najbližšie predajné miesto vo vašom okolí.. Keď sa dostanete na miesto, môžete si za hotovosť kúpiť kupón (200€ alebo 500€, kupóny s nižšími hodnotami sa nedajú použiť na obchodovanie). Na kupóne je vytlačený devätnásťmiestny PIN kód. Tento kód si uchovajte. Budete ho potrebovať na vykonanie vkladu. Zaregistrujte sa na stránke brokera a ako možnosť vkladu vyberte Ukash, potom zadajte PIN kód do príhodného boxu. Peniaze sa vám okamžite pripíšu na vaše konto. Služba je zdarma a je licencovaná národnými bankami vo všetkých krajinách Európskej únie.

 
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nový broker, ktorý ponúka výnimočne vysoké výnosy (92%) a má nízke požiadavky na vklady.
Môj rýchly tip: Tento broker je ideálny pre začiatočníkov, ktorí chcú začať s nízkym vkladom.
Minimálny vklad: $10
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spoľahlivý broker s peknou grafikou a ľahkým ovládaním. Takisto ponúkajú podporu vo vašom jazyku cez telefón alebo email.
Môj rýchly tip: Môžete použiť ich výukové centrum priamo na ich domovskej stránke. Môžete sledovať videá zdarma, čítať e-knihy zdarma alebo, prirodzene, môžete kontaktovať technickú podporu.
Minimálny vklad: $250
 
 
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.